Primer equip masculí

JUGADORS

Andrés Díez

Porter
3/4/1993

(1ª temporada)

Mario Mendoza

Porter
20/8/2001

(1ª temporada)

Pol Tarrenchs

Defensa
28/4/1997

(3ª temporada)

Carles Gallardo “Gallo”

Defensa
10/6/1995

(2ª temporada)

Enric Maureta

Defensa
27/2/1985

(1ª temporada)

Uri Ayala

Defensa
19/10/1996

(2ª temporada)

Pol Bastidas

Defensa
10/6/1994

(1ª temporada)

Angel Blanco

Defensa
12/1/2001

(1ª temporada)

Pau Baró

Defensa
10/1/2001

(1ª temporada)

Marc Granero

Defensa
20/8/2001

(1ª temporada)

Carlos Treviño

Migcampista
19/4/1993

(2ª temporada)

Gabri Vidal

Migcampista
8/8/1995

(2ª temporada)

Carles Coto

Migcampista
11/2/1988

(2a temporada)

Marc Bech

Migcampista
3/3/1996

(1ª temporada)

Jorge Torres

Migcampista
11/4/1995

(1ª temporada)

Abel Fàbregas

Migcampista
29/4/1999

(2ª temporada)

Pol Gómez

Migcampista
27/6/1994

(1ª temporada)

Pepu Soler

Davanter
13/2/1996

(2ª temporada)

Marc Medina

Davanter
17/10/1990

(1ª temporada)

Ivan Vidal

Davanter
8/8/1995

(2ª temporada)

Ousman Touray

Davanter
12/12/1996

(2ª temporada)

Víctor Valverde

Davanter
26/12/2001

(1ª temporada (+ 2 temp. anteriors))

COS TÈCNIC

Javi Salamero

Entrenador
26/6/1971

(2ª temporada)

Albert Parés

2n entrenador
23/1/1981

(2ª temporada)

Paco Cardosa

Delegat
14/7/1971

(3ª temporada)

Vasile Dragomir

Analista
15/1/1977

(2ª temporada)

Jordi Fernández “Kay”

Entrenador de porters
26/2/1995

Brian Pascual

Preparador físic
22/2/1996

Xavi Núñez

Fisioterapeuta
31/12/1994

Eloi Sánchez

Fisioterapeuta
8/10/1991

Moha Tama

Utiller

Jaume Vila “Met”

Utiller
21/9/1964

Jordi Villacampa

Utiller
19/1/1980